Bryne Open 2015 resultater

Resultater for Bryne Open 2015:

Gutter 8-10 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Karate Kyokushinkai klubbOla Rinden
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbThomas T. Egeli
3Lund KarateklubbMarcus Handeland
4Lund KarateklubbSimon Olai Skille
5Lund KarateklubbMarcus A. Rasmussen
6Kvinesdal KarateklubbPer Arne Omland

Gutter 8-10 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Ålgård KarateklubbEirik Todnem
2Kvinesdal KarateklubbVegard Mygland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbMarcus Tengesdal
4Egersund Kyokushin KarateklubbMikael Vindenes

Gutter 8-10 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbJohannes Dørmænene
2Bryne KarateklubbSimon Saarmaa
3Lund KarateklubbAndreas Omdal
4Egersund Kyokushin KarateklubbTheo Gjedrem

Jenter 8-10 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbSiri Rosland
2Bryne KarateklubbSunniva Sandsmark
3Egersund Kyokushin KarateklubbMartha Birkeland
4Lista KarateklubbSeineba Mikalsen

Jenter 8-10 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbNora H. Edland
2Egersund Kyokushin KarateklubbUna Leidland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbOlga Roxman
4Bryne KarateklubbRebecca Bryne

Gutter 11-12 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbOmbæni Karahinda
2Ålgård KarateklubbTrym Undheim
3Lund KarateklubbLennart Birkeland
4Bryne KarateklubbTony Bye
5Ålgård KarateklubbJørgen Engam
6Lund KarateklubbIsac K. Østrem
7Bryne KarateklubbSondre S. Andersen
8Bryne KarateklubbTønnes Kverneland
9Bryne KarateklubbEdward Bryne
10Bryne KarateklubbJonas S. Johansen
11Bryne KarateklubbSimen Bakken
12Bryne KarateklubbMagnus Sandsmark
13Lund KarateklubbTor Ingvald Åreskjold

Gutter 11-12 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbSebastian Helland
2Bryne KarateklubbOddgard Liland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbOle-Einar Skadberg
4Sira KarateklubbKasper Jurcyk
5Gandsfjord KarateklubbErlend Skjæveland
6Sandnes karateklubbHenrik Idsøe
7Lund KarateklubbRuben Leask
8Bryne KarateklubbZander Håland
9Lund KarateklubbDavid Nesgård
10Egersund Kyokushin KarateklubbWilliam Skipstad
11Gandsfjord KarateklubbMartin Giske Ueland

Gutter 11-12 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbLoke H. Edland
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbOskar Toftevåg
3Egersund Kyokushin KarateklubbMariuss S. Spenser
4Lund KarateklubbOla Åvedal

Jenter 11-12 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbJamileh Elsafadi
2Lista KarateklubbMalefia Mikalsen

Jenter 11-12 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbSandra Bruvik
2Fyllingen KarateklubbJulia Kasprzyk
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbKaren E. Bjorland

Gutter 13-14 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbEven Kalstad
2Bryne KarateklubbSimon Haarr
3Bryne KarateklubbSander Sandvik
4Egersund Kyokushin KarateklubbChristian Berg

Gutter 13-14 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbJohannes Birkeland
2Egersund Kyokushin KarateklubbMarkus Andersen
3Fyllingen KarateklubbAiridas Vaivaras
4Egersund Karate Kyokushinkai klubbViljar Kaasa

Gutter 13-14 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lista KarateklubbHenrik Holmen
2Etne KarateklubbOdd Inge Berge
3Bergen KarateklubbKorneliusz Papina
4Ålgård KarateklubbLoyd Lancaster

Jenter 13-14 Åpen klasse

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbMarthea-Linea K. Kleppestø
2Etne KarateklubbEmma Aarak Ohm
3Sandnes karateklubbSara Sofie Hjertvikrem
4Egersund Karate Kyokushinkai klubbMartine Slettebø

Gutter 15-17 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Ålgård KarateklubbAlexander Reinertsen
2Gandsfjord KarateklubbMarkus F. Karlsen
3Ålgård KarateklubbMarkus Herrebrøden
4Bryne KarateklubbKristoffer Kåstad

Gutter 15-17 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbKristian Rugland
2Sandnes karateklubbHerman Mostein
3Ålgård KarateklubbSander Søderlund
4Lund KarateklubbUnnar Hauksson

Jenter 15-17 Åpen klasse

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia
2Sira KarateklubbAlexandra Kucharska
3Sandnes karateklubbSonja Tran
4Sandnes karateklubbMaren Layti

Damer Åpen klasse

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbBritt L. Haugstad
2Sandnes karateklubbCatalina Daraban

Herrer MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbSteinar Dørmænene
2Kvinesdal KarateklubbRodion Trofimov
3Gandsfjord KarateklubbBartek Osowski
4Etne KarateklubbAgnar Borren

Herrer TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Kyokushin KarateklubbKristian Gjertsen
2Gandsfjord KarateklubbTrond Bergil
3Sandnes karateklubbNils Mostein
4Lund KarateklubbMartin Handeland

Kata Gutter 13-14

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbOddgard Liland
2Etne KarateklubbOdd Inge Berge
3Egersund Kyokushin KarateklubbChristian Berg

Kata Jenter 13-14

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Karate Kyokushinkai klubbMartine Slettebø
2Ålgård KarateklubbHelen S. Volden

Kata Gutter 15-17

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbMarkus Karlsen
2Sandnes karateklubbHerman Mostein
3Sandnes karateklubbPer Christiansen

Kata Jenter 15-17

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia
2Sandnes karateklubbSonja Tran
3Sira KarateklubbAlexandra Kucharska

Kata Herre

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbBjørn Evensen
2Bryne KarateklubbStian Mossige
3Egersund Kyokushin KarateklubbKristian Gjertsen

Kata Damer

PlasseringKlubbDeltaker
1Kvinesdal KarateklubbElbjørg Sør-Reime
2Gandsfjord KarateklubbLine Svendsen
3Etne KarateklubbBeathe Hegerland

 

Spesial Premier:

Beste utøver damer: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)

Beste utøver herrer: Sebastian Helland (Lund Karateklubb)

Lukk meny