Bryne Open 2016 resultater

Resultater for Bryne Open 2016:

Jenter 8-10 år LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbRebecca Bryne
2Bryne KarateklubbSiri Rosland
3Gandsfjord KarateklubbNor Mazen Ali
3Bryne KarateklubbSynniva Sandsmark
4Gandsfjord KarateklubbIngrid Espeland
5Egersund Karate Kyokushinkai klubbHannah S. Johnsen

Jenter 8-10 år MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbNora H. Edland
2Bryne KarateklubbIngrid A. Furuseth
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbOlga Roxmann

Gutter 8-10 år LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbKasper Braut
2Bryne KarateklubbEirik S. Omland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbMarkus T. Skårland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbAdam Gabrielsen
4Egersund Karate Kyokushinkai klubbRaimond Roxman

Gutter 8-10 år MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Sandnes karateklubbOliver Heien
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbTorbjørn Aakre
3Sandnes karateklubbJonah E. Strand
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbJo Kristian Tønnesen

Gutter 8-10 år TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Sandnes karateklubbJawand S. Mann
2Ålgård KarateklubbEirik Todnem
3Bryne KarateklubbMarkus Wespestad
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbMarius Løyning

Gutter 11-12 år LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbOmbeni Karahinda
2Lista KarateklubbSander Vatland
3Bryne KarateklubbEdward Bryne
3Lista KarateklubbDaniel A. Lundal
4Sandnes karateklubbDino Beglerovic
5Bryne KarateklubbMagnus Sandsmark
6Egersund Karate Kyokushinkai klubbOla Rinden

Gutter 11-12 år MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbOddgard Liland
2Lista KarateklubbFredrik Bjørnestad
3Bryne KarateklubbJohannes Dørmænen
3Bryne KarateklubbSimen S. Bakken
4Bryne KarateklubbSondre S. Andersen
5Bryne KarateklubbTønnes Kverneland
6Lund KarateklubbTor Ingvald Åreskjold
7Egersund Karate Kyokushinkai klubbHenrik Shelby

Gutter 11-12 år TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbLoke H. Edland
2Bryne KarateklubbZander Håland

Jenter 13-14 år LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbJamileh Elsafadi
2Kvinesdal KarateklubbRebecca Woodcock
3Kristiansund KarateklubbLeila Alidini

Jenter 13-14 år MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbSandra Brudvik
2Fyllingen KarateklubbJulia Kasprzyk
3Bergen KarateklubbMarie S. Dybsland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbKaren E. Bjordal

Gutter 13-14 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbSebastian S. Helland
2Gandsfjord KarateklubbKasper Mieczkowski
3Sandnes karateklubbHenrik Idsøe

Gutter 13-14 år MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbSander Sandvik
2Bryne KarateklubbGeorg Meling
3Klepp karateklubbMarius Dias

Gutter 13-14 år TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbJan Alen Medakovic
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbMarius B. Laksesvela
3Bryne KarateklubbLars Magnus S. Wespestad
3Bryne KarateklubbNikolai Liland

Jenter 15-17 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia
2Sandnes karateklubbMaren Layti
3Sandnes karateklubbSonja Tran
3Gandsfjord KarateklubbAmal-Lene Hansen

Gutter 15-17 år LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Ålgård KarateklubbAleksander Reinertsen
2Sandnes karateklubbPer Christensen
3Ålgård KarateklubbMarkus Herrebrøden
3Ålgård KarateklubbAdrian Søderlund

Gutter 15-17 år MV Serie

PlasseringKlubbDeltaker
1Etne KarateklubbOdd Inge Berge
2Sandnes karateklubbThomas Auklend
3Lund KarateklubbHåkon Kjørmo

Gutter 15-17 år TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Kvinesdal KarateklubbEmil Aamot
2Lund KarateklubbKai Pettersen

Damer

PlasseringKlubbDeltaker
1Sira KarateklubbAleksandra Kucharska
2Bergen KarateklubbJannike Eriksen
3Sandnes karateklubbMartha Albretsen
3Gandsfjord KarateklubbKristine Iversen

Herrer LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbBernt Owe Molund
2Bergen KarateklubbBjørn Evensen
3Bryne KarateklubbSvein S. Omland
3Lund KarateklubbArnt Olav Friestad

Herrer MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Sira KarateklubbLeif Gunnar Lillehei
2Bryne KarateklubbÅrstein Taksdal
3Bergen KarateklubbHenrik Malkenes
3Kvinesdal KarateklubbRodion Veggeland

Herrer TV Serie

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbTommy Thidesen
2Bryne KarateklubbBård Magnus Wespestad
3Kvinesdal KarateklubbJohnny Krossli

Kata Jenter 13-14 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbJamileh Elsafadi
2Fyllingen KarateklubbSandra Bruvik
3Kvinesdal KarateklubbThea Svendsen

Kata Gutter 13-14 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Etne KarateklubbOdd Inge Berge
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbKristian Berg
3Bryne KarateklubbOddgard Liland

Kata Jenter 15-17 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbMartine Slettebø
3Sandnes karateklubbSonja Tran

Kata Gutter 15-17 år

PlasseringKlubbDeltaker
1Sandnes karateklubbHerman Mostein
2Sandnes karateklubbPer Christensen
3Lund KarateklubbJohannes Birkeland

Kata Damer

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbJannike Eriksen
2Etne KarateklubbBeathe Hegerland
3Sira KarateklubbAleksandra Kucharska

Kata Herrer

PlasseringKlubbDeltaker
1Sira KarateklubbLeif Gunnar Lillehei
2Etne KarateklubbFrode Robberstad
3Bergen Karateklubb

Bjørn Evensen

Spesial Premier:

Beste utøver damer: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)

Beste utøver herrer: Leif Gunnar Lillehei (Sira Karateklubb)

Lukk meny