Bryne Open 2017 resultater

Gutter 8-12 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbKasper B. Braut
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbThomas T. egeli
3Klepp karateklubbKevin Riskjell
3Bryne KarateklubbGarman Madland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbPetter E. Helland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbHilmar Freyr
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbErling E. Aakre

Gutter 8-10 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Karate Kyokushinkai klubbTorbjørn E. Aakre
2Bryne KarateklubbHans V. Kristiansen
3Sandnes karateklubbJonah Emil Strand
3Gandsfjord KarateklubbEven Kuvåssæter
3Bryne KarateklubbEirik S. Omland
3Gandsfjord KarateklubbViktor Turkzunski

Jenter 8-10 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Karate Kyokushinkai klubbKristine Hasselquist
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbBrita Valand
3Sandnes karateklubbSofia Yelis

Gutter 11-12 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Egersund Karate Kyokushinkai klubbOla Rinden
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbMarcus Skailand
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbArkadiusz Lewandowski
3Sandnes karateklubbOliver V. Heien
3Bryne KarateklubbTobias Viggen
3Bryne KarateklubbNicholay Walker

Gutter 11-12 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Sandnes karateklubbJawand S. Mann
2Gandsfjord KarateklubbMatias Hognestoel
3Gandsfjord KarateklubbEik K. Walne
3Egersund Kyokushin KarateklubbMikael Vindenes

Gutter 11-12 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbBerat Yasar
2Egersund Kyokushin KarateklubbAndre Sætren

Jenter 11-12 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbIngrid M. Espeland
2Gandsfjord KarateklubbNatalie B. Pedersen
3Gandsfjord KarateklubbChristine Espedal
3Egersund Kyokushin KarateklubbKate Lillian Bukkøy

Jenter 11-12 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbRebecca Bryne
2Bryne KarateklubbSiri Rosland
3Bryne KarateklubbMalena J. Salte
3Bryne KarateklubbNora Haugstad
3Gandsfjord KarateklubbNor Mazen Ali

Gutter 13-14 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbLennart Birkeland
2Bryne KarateklubbEdward Bryne
3Bryne KarateklubbMagnus Sandsmark
3Bryne KarateklubbTønnes L. Kverneland

Gutter 13-14 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbSebastian Helleland
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbViljar Kaasa
3Bryne KarateklubbOddgard Liland

Gutter 13-14 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbOrestas Vaivaras
2Bergen KarateklubbAndreas Vindenes
3Bryne KarateklubbZander Håland
3Bryne KarateklubbLoke Haugstad

Jenter 13-14 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbJamileh Elsafadi
2Bergen KarateklubbEmma Konow-Jansen
3Klepp karateklubbSilje Kristina Brekken
3Klepp karateklubbSara Larsen

Jenter 13-14 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbSandra Brudvik
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbKaren E. Bjordal

Gutter 15-17 LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbEven Kalstad
2Lund KarateklubbJohannes Birkeland
3Bryne KarateklubbSander Sandvik
3Lørenskog KarateklubbAndreas Engøy

Gutter 15-17 MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbAiridas Vaivaras
2Lund KarateklubbHåkon Kjørmo
3Bjugn KarateklubbMikael Skomvoll
3Bergen KarateklubbEddie S. Svendsen

Gutter 15-17 TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Etne KarateklubbOdd Inge Berge
2Kvinesdal KarateklubbEmil Aamodt
3Lørenskog KarateklubbLaal Zurmatai

Jenter 15-17 Åpen klasse

PlasseringKlubbDeltaker
1Bergen KarateklubbMarie S. R. Dybsland
2Bergen KarateklubbMathea L. Klokk-Kleppestø
3Gandsfjord KarateklubbAmal Lene Hansen
3Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia

Damer Åpen klasse

PlasseringKlubbDeltaker
1Etne KarateklubbBeathe Hegerland
2Gandsfjord KarateklubbKristin V. Iversen

Herre LV

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbUlf Erling Emsøy
2Gandsfjord KarateklubbBernt Owe Molund
3Bryne KarateklubbWatcharaphong Chatshalat
3Lørenskog KarateklubbChristian Solberg

Herre MV

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbÅrstein Taksdal
2Bryne KarateklubbGunleik Sandsmark
3Kvinesdal KarateklubbRodion Raskolnikov
3Bergen KarateklubbGlenn Andre eiker

Herre TV

PlasseringKlubbDeltaker
1Etne KarateklubbTor Lærdal
2Lund KarateklubbMartin Handeland
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbAudun Aakre
3Gandsfjord KarateklubbTommy Thidesen

Kata Gutter 13-14

PlasseringKlubbDeltaker
1Lund KarateklubbSebastian Helleland
2Fyllingen KarateklubbLasse Hafstad
3Sandnes karateklubbJawand S. Mann

Kata Jenter 13-14

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbJamileh Elsafadi
2Bergen KarateklubbEmma Konow-Jansen
3Fyllingen KarateklubbSandra Brudvik

Kata Gutter 15-17

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbKacper Mieczkowski
2Egersund Kyokushin KarateklubbChristian Berg Jr.
3Etne KarateklubbOdd Inge Berge

Kata Jenter 15-17

PlasseringKlubbDeltaker
1Fyllingen KarateklubbCharlene Mejia
2Egersund Karate Kyokushinkai klubbMartine Slettebø
3Etne KarateklubbEmma Aarak Ohm

Kata Herre

PlasseringKlubbDeltaker
1Gandsfjord KarateklubbUlf Erling Emsøy
2Bryne KarateklubbInge Morten Braut
3Egersund Karate Kyokushinkai klubbKristian Søyland

Kata Damer

PlasseringKlubbDeltaker
1Bryne KarateklubbElbjørg Sør-Reime
2Gandsfjord KarateklubbLine Svendsen
3


Bryne KarateklubbMarita Kimo

Spesial Premier:

Beste kvinnelige utøver: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)

Beste mannlige utøver: Odd Inge Berge (Etne Karateklubb)

Lukk meny