Bryne Open 2018 resultater

Resultatlister Bryne Open 2. juni 2018

 

Alle utøvere til og med 12 år får premie.

 

Fullkontakt med Begrensninger

 

Gutter 8-10 år LV

 

Deltaker

Klubb

Hilmar F. Logason

Egersund Karate Kyo.

Marius L. Håland

Sandnes Karateklubb

Deividas Rabasauskas

Klepp Karateklubb

Erling E. Aakre

Egersund Karate Kyo.

Eirik Røssland

Sauda Makotokai Karateklubb

Viljar Thomassen

Sauda Makotokai Karateklubb

Bendik Ø. Gauthun

Sauda Makotokai Karateklubb

Odin Storebø

Sauda Makotokai Karateklubb

 

Gutter 8-10 år MV

 

Deltaker

Klubb

Even Kuvåssæter

Gandsfjord Karateklubb

Elias Hatten

Gandsfjord Karateklubb

Isak Ånonsen

Sauda Makotokai Karateklubb

Kristian R. Sæstad

Egersund Kyo. Karate

 

Jenter 8-10 år LV

 

Deltaker

Klubb

Kristine Hasselquist

Egersund Karate Kyo.

Enora O. Peersen

Egersund Kyo. Karate

Linnea Bratland

Sauda Makotokai Karateklubb

Synne O. Rasmussen

Egersund Kyo. Karate

 

Jenter 8-10 år MV

 

Deltaker

Klubb

Frida Konow-Jansen

Bergen Karateklubb

Alida Vindenes

Egersund Kyo. Karate

Maria R. Sæstad

Egersund Kyo. Karate

 

Gutter 11-12 år LV

 

Deltaker

Klubb

Marcus Skailand

Egersund Karate Kyo.

Nicholay Walker

Bryne Karateklubb

Hans V. Kristiansen

Bryne Karateklubb

Torbjørn E. Aakre

Egersund Karate Kyo.

Oliver V. Heien

Sandnes Karateklubb

 

Gutter 11-12 år MV

 

Deltaker

Klubb

Jawand S. Mann

Sandnes Karateklubb

Jonas O. Rasmussen

Egersund Kyo. Karate

 

Gutter 11-12 år TV

 

Deltaker

Klubb

Eik K. Watne

Gandsfjord Karateklubb

Berat M. Yasar

Bryne Karateklubb

 

Jenter 11-12 år LV

 

Deltaker

Klubb

Ingrid Espeland

Gandsfjord Karateklubb

Mia Løyning

Bryne Karateklubb

Ida Larsen

Klepp Karateklubb

 

Jenter 11-12 år MV

 

Deltaker

Klubb

Rebecca Bryne

Bryne Karateklubb

Siri Rosland

Bryne Karateklubb

Pernille A. Sund

Bryne Karateklubb

Zuzana Komorova

Egersund Karate Kyo.

 

Fra 13 år og oppover 1. – 2. og to 3. plasser

 

Gutter 13-14 år LV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Ola Rinden

Egersund Karate Kyo.

2

Edward Bryne

Bryne Karateklubb

 

Gutter 13-14 år MV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Thomas Fon

Ålgård Karateklubb

2

Kevin Ersdal

Gandsfjord Karateklubb

3

Bjørn Eirik Drarvik

Sauda Makotokai Karateklubb

 

Jenter 13-14 år MV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Emma Konow-Jansen

Bergen Karateklubb

2

Sara Tjosevik

Bryne Karateklubb

 

Gutter 15-17 år LV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Christian W. Berg Jr.

Egersund Kyo. Karate

2

Andreas Vindenes

Bergen Karateklubb

3

Martin O. Paulsen

Flekkefjord Karateklubb

3

Vetle Birkeland

Kvinesdal Karateklubb

 

Gutter 15-17 år TV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Aun Evensen

Flekkefjord Karateklubb

2

Marius Spencer

Egersund Kyo. Karate

 

Jenter 15-17 år MV

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Sandra Brudvik

Fyllingen Karateklubb

2

Leila Alidini

Kvinesdal Karateklubb

3

Karen E. Bjordal

Egersund Karate Kyo.

3

Marie S. R. Dybsland

Bergen Karateklubb

 

Herre

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Thomas Evensen

Lørenskog Karateklubb

2

Niels S. Stuhr

Sauda Makotokai Karateklubb

3

Jonny Krossli

Kvinesdal Karateklubb

Fullkontakt Rekrutt Herre

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Årstein Taksdal

Bryne Karateklubb

2

Alexander Reinertsen

Ålgård Karateklubb

 

Kata Jenter 13-14 år

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Emma Konow-Jansen

Bergen Karateklubb

2

Ida Larsen

Klepp Karateklubb

3

Sara Larsen

Klepp Karateklubb

 

Kata Gutter 13-14 år

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Ola Rinden

Egersund Karate Kyo.

2

Jawand S. Mann

Sandnes Karateklubb

3

Lasse Hafstad

Fyllingen Karateklubb

 

Kata Jenter 15-17 år

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Sandra Brudvik

Fyllingen Karateklubb

2

Karen E. Bjordal

Egersund Karate Kyo.

3

Thea Svendsen

Kvinesdal Karateklubb

 

Kata Gutter 15-17 år

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Christian W. Berg Jr.

Egersund Kyo. Karate

2

Aun Evensen

Flekkefjord Karateklubb

3

Martin O. Paulsen

Flekkefjord Karateklubb

 

Kata Damer

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1

Karen V. Olufsen

Bryne Karateklubb

2

Jannike Eriksen

Bergen Karateklubb

3

Elisabeth M. Varhaug

Bryne Karateklubb

 

Beste utøver

 

Herreklassen: Kristiab Berg Jr.

Egersund Kyo. Karate

Dameklassen: Sandra Brudvik

Fyllingen Karateklubb

Lukk meny