Bryne Open 2019 resultater

Resultatliste Bryne Open 25.05.2019

 

Gutter 8‐10 år LV:

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Hilmar F. Logason

Egersund Karate Kyo.

2. plass

Aran Morsdal

Gandsfjord

 

Devidas Rabasauskas

Klepp

 

Marius Hvidsten

Bryne

 

Matas Bebrauskas

Bryne

 

Stian G. Tengs

Egersund Karate Kyo.

 

Gutter 8‐10 år MV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Petter E. Helland

Egersund Karate Kyo.

2. plass

Olav Kuvåsæter

Gandsfjord

 

Gabrielius Petrosiute

Klepp

 

Johannes J. Undheim

Bryne

 

Jenter 11‐12 år:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Emmeli H. Svanes

Egersund Kyo. K.

2. plass

Hannah Sofie Johnsen

Egersund Karate Kyo.

 

Alida Vindenes

Egersund Kyo. K.

 

Kristine Hasselquist

Egersund Karate Kyo.

 

Gutter 11‐12 år LV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Elias A. Hatlem

Gandsfjord

2. plass

Elvar J. F. Logason

Egersund Karate Kyo.

 

Conrad Morsdal

Gandsfjord

 

Even Kuvåsæter

Gandsfjord

 

Gutter 11‐12 år MV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Lars Tore Rangen

Sandnes

2. plass

Eirik Ulveseter

Bryne

 

Jenter 13‐14 år:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Rebecca Bryne

Bryne

2. plass

Ingrid M. Espeland

Gandsfjord

3. plass

Thea Dønnestad

Sandnes

 

Sarah Tjosevik

Bryne

 

Gutter 13‐14 år LV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Ola Rinden

Egersund Karate Kyo.

2. plass

Oliver Heien

Sandnes

3. plass

Birk T. Hognestad

Klepp

 

Gutter 13‐14 år MV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Jawand S. Mann

Lyngdal

2. plass

Olav Risa

Høyanger

3. plass

Oliver B. Panczel

Sandnes

 

Jenter 15‐17 år LV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Turid S. Skuseth

Kristiansund

2. plass

Sara N. Larsen

Klepp

 

Jenter 15‐17 år MV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Sandra Brudvik

Fyllingen

2. plass

Karen E. Bjordal

Egersund Karate Kyo.

 

Gutter 15‐17 år LV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Simen Bakken

Bryne

2. plass

Edward Bryne

Bryne

3. plass

Mikael Vindenes

Egersund Kyo. K.

 

Bjørn Eirik Drarvik

Sauda

 

Gutter 15‐17 år MV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Andreas Vindenes

Bergen

2. plass

Kevin Ersdal

Gandsfjord

3. plass

Trygve Sæle

Høyanger

 

Gutter 15‐17 år TV:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Odd‐Inge Berge

Etne

2. plass

William Vo

Gandsfjord

3. plass

Ådne Risa

Høyanger

 

Damer:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Kine Hondrom

Ålgård

2. plass

Maritha Vindenes

Egersund Kyo. K.

 

Herrer:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Markus Herrebrøden

Bryne

2. plass

Pål Ree Vigre

Bryne

3. plass

Aleander Raffn

Gandsfjord

 

Fullkontakt Rekrutt – herrer:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Eddie M. Svendsen

Bergen

2. plass

Bernt Owe Molund

Gandsfjord

 

KATA:

 

Jenter 13‐14 år:

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Ingrid M. Espeland

Gandsfjord

2. plass

Sunniva S. Sandsmark

Bryne

3. plass

Elisabeth Sandnes

Gandsfjord

 

Gutter 13‐14 år:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Ola Rinden

Egersund karate Kyo.

2. plass

Oliver B. Panczel

Sandnes

3. plass

 

Jenter 15‐17 år:

Jawand S. Mann

Lyngdal

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Sandra Brudvik

Fyllingen

2. plass

Turid Sofie Skuseth

Kristiansund

3. plass

Sara Natalie Larsen

Klepp

 

Gutter 15‐17 år:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Lasse Hafstad

Fyllingen

2. plass

Zander Håland

Bryne

3. plass

Edward Bryne

Bryne

 

Herrer:

  

Plassering

Deltaker

Klubb

1. plass

Simon Haarr

Bryne

2. plass

Tom Rosland

Bryne

3. plass

Sindre L. Storhaug

Egersund Karate Kyo.

 

image

Beste utøver:

 

Herre:

Markus Herrebrøden ‐ Bryne KK

Dame:

Rebecca Bryne ‐ Bryne KK

 

image

Lukk meny